fbpx

dietetyka ORAZ ANALIZA SKŁADU CIAŁA

Tworzenie prawdziwej formy nigdy nie było tak proste!

Dietetyka kliniczna
i sportowa

Dieta często błędnie kojarzona z restrykcjami to tak naprawdę sposób odżywiania każdego z nas. Opieka dietetyczna ma na celu zmianę nawyków żywieniowych na lepsze, pomoc w nauce komponowania posiłków oraz zwiększenie świadomości żywieniowej. Konsekwencją tych kroków może być zarówno redukcja masy ciała, jak i efekty zdrowotne. Indywidualnie dopasowany plan żywieniowy pozwoli Ci na osiągnięcie wymarzonych efektów.
Po pierwszej konsultacji dietetycznej możesz zdecydować się na dietę ułożoną specjalnie dla Ciebie lub na dietę połączoną ze spotkaniami edukacyjnymi.

 

Co zyskam?

SzczegółowE POMIARY
I AnalizE składu Ciała

Spersonalizowany plan żywieniowy

BEZCENNE
zalecenia
i wskazówkI

Wygodne pakiety na potrzeby każdego!

ORAZ realne i widoczne efekty!

W Studio Forma do dietetyki podchodzimy inaczej niż zwykle. Każdy z nas jest inny więc indywidualne podejście jest dla nas priorytetem. Oczywiście mamy dla Ciebie możliwość wybrania standardowej ścieżki poprzez wybór odpowiedniego pakietu, dopasowanej do Twoich potrzeb i celów, 

ALE! Mamy dla Ciebie coś jeszcze.

20210520_105924a

Oto 7 tygodniowy plan , który w kilku krokach zmieni raz na zawsze Twoje podejście do diety. Zmieni też Twoją sylwetkę, samopoczucie i wpłynie pozytywnie na zdrowie i ciało.

Krok 1  Poznajmy się
Na spotkanie przychodzisz z wypełnionym 3-4 dniowym dzienniczkiem żywieniowym. Najlepiej, aby były to min. 2 dni od poniedziałku do piątku i 1 dzień weekendu.
Spotkanie obejmuje konsultację z dietetykiem, wywiad medyczno- żywieniowy, analizę składu ciała, analizę badań, analizę dzienniczka żywieniowego oraz wyznaczenie konkretnego, realnego celu.

Krok 2 Dieta
 z czym to się je? Spotkanie edukacyjne po tygodniu, odbiór jadłospisu
Podstawy, które dadzą Ci bazę do zrozumienia, że dieta może być smaczna, zdrowa i urozmaicona. Uświadomią, że nie możesz całe życie żyć w błędnym kole odchudzania, że dieta to twój sposób odżywiania, a nie ciągłe restrykcje i wyrzuty sumienia. Krok po kroku wytłumaczymy jak wprowadzać zmiany stopniowo, a nie wszystko na raz. Jak zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze. Omówienie zaleceń opracowanych po przeprowadzonym wywiadzie, omówienie wprowadzanego jadłospisu, tabela zamienników produktów
z możliwością wprowadzenia w 2 tygodniu stosowanego jadłospisu.

Krok 3  Jak nie być uzależnionym od kartki?
Po 2 tygodniach jadłospisu spotykamy się na konsultację, w której omawiamy pozytywne aspekty, które udało Ci się zauważyć oraz trudności, które napotkałeś. Ocena subiektywnego samopoczucia. Co nie stanowiło większego problemu, a z czym trudno było sobie poradzić. Wprowadzamy i omawiamy zamienniki całych posiłków, które będziesz mógł samodzielnie dobierać w jadłospisie.
Krok 3a  Wymienione posiłki zapisujesz i fotografujesz.
Następnie przesyłasz na maila po tygodniu stosowania. W ciągu 1 dnia roboczego otrzymujesz informację zwrotną, czy zastosowane zmiany zostały wprowadzone prawidłowo, czy ewentualnie coś należałoby zrobić w inny sposób.
Krok 4  Co jeśli powinie się noga?
Po kolejnych 2 tygodniach spotykamy się na konsultacji, w której ponownie omawiamy wszelkie wątpliwości. Jak wyjść z błędnego koła odchudzania i nie traktować jednorazowego odstępstwa jako porażki. Cheat meal- czyli kogo chcesz oszukać? Jak wkomponowywać drobne przyjemności w codzienności. Przewodnik po kaloryczności posiłków ,,na mieście‘’. Wkomponowanie ich do jadłospisu.
Krok 4a Wszystkie wymienione posiłki zapisujesz i fotografujesz,
następnie przesyłasz na maila po tygodniu stosowania. W ciągu 1 dnia roboczego otrzymujesz informację zwrotną, czy zastosowane zmiany zostały wprowadzone prawidłowo, czy ewentualnie coś należałoby zrobić w inny sposób.
Krok 5 Ty tu rządzisz
Wychodzisz nie tylko z wizualnymi efektami, ale również ze zmienionym podejściem do odżywiania. Z wiedzą, dzięki której już nigdy nie będziesz uzależniony od kartki, ciągłych restrykcyjnych diet i utrzymasz efekty nie tylko na to lato, ale na LATA
Krok 6 Dobrowolna konsultacja po miesiącu,
na której sprawdzimy postępy i rozwiejemy wątpliwości, które mogły się pojawić. Będzie to już 3 miesiąc zastosowanych zmian, efekty to przede wszystkim TWOJA ZASŁUGA. 3 miesiące- tyle maksymalnie powinna trwać prawidłowo przeprowadzona redukcja masy ciała. Po tym czasie, czas wejść na twoje ,, zero’’ kaloryczne, słuchać potrzeb swojego organizmu i cieszyć się osiągniętymi efektami.

Dlaczego warto?

Pamiętaj! Dieta jest dla Ciebie, a nie Ty dla diety.

DietetykaAnalizaskladucialaGdynia

To takie proste wybierz swój plan i umowy się na wizytę JUŻ DZIŚ!

Pierwsza
wizyta

150 zł

/per month
Pierwsza wizyta
+ jadłospis 7 dniowy

249 zł

/per month
Pierwsza wizyta
+ jadłospis 14 dniowy

349zł

/per month
Dieta + edukacja

990zł

/per month

kolejne wizyty

Konsultacja

50 zł

/per month
+ jadłospis 7 dniowy

149 zł

/per month
+ jadłospis 14 dniowy

249zł

/per month

Co potrzebne jest na pierwszą konsultację?

1

3-dniowy dzienniczek żywieniowy, w którym spisujesz wszystkie produkty (napoje też)
i ich ilości. Ważne jest, aby niczego nie zatajać, nie pomijać nawet małej czekoladki do kawy. Nikt nie będzie negatywnie oceniać tego, co znajdzie się na kartce.
Ma to dać obiektywny obraz ilości spożywanych kilokalorii oraz umożliwić dostosowanie indywidualnej interwencji żywienioweji zaleceń.

2

Badania krwi – jeżeli posiadasz nie starsze niż rok zabierz je ze sobą. Najlepiej jest wykonać podstawowe badania krwi (morfologia, profil lipidowy, glukoza na czczo) przed wizytą. Pozwoli to na jeszcze większą indywidualizację zaleceń żywieniowych. Jeżeli na coś chorujesz, zabierz wszystkie dotychczasowe wyniki badań.

3

Spisz aktualnie przyjmowane leki oraz suplementy. Mogą wchodzić w różne interakcje z żywnością, więc jest to istotna informacja dla dietetyka.