Bańka Chińska

Masaż wykonywany przy pomocy bańki chińskiej to zabieg kosmetyczny, który nie tylko poprawia nasz wygląd, ale ma również właściwości lecznicze. Zasysanie, czyli terapia podciśnieniem, pomaga również w leczeniu schorzeń takich jak bóle pleców i kręgosłupa oraz w stanach napięcia mięśniowego.

masaż bańka chińska

Bańki chińskie do masażu pozwalają na:

Bańki chińskie na cellulit - czy to możliwe?

Warto zauważyć, że poprawnie wykonany masaż bańką chińską działa niczym drenaż limfatyczny. Dzięki temu poprawia się krążenie krwi, nasz metabolizm przyspiesza, a dodatkowo z organizmu usuwany jest nadmiar toksycznych substancji. Co powoduje, że proces spalania tkanki tłuszczowej przyspiesza, a na skórze widoczna jest redukcja cellulitu.

Bańka Chińska
[45 min]

110 zł

Bańka Chińska
[pakiet 4 zabiegów]

400 zł

KLIENCI O NAS

Sesja KOBIDO była cudowna. Oprócz intensywnego masażu, Kasia zadbała o dobrej jakości kosmetyki dostosowane do mojej wrażliwej cery. ☺️ To był czas dla mnie, relaksacyjna muzyka sprawiła, że na moment mogłam odpłynąć. NA PEWNO WRÓCĘ 👍🏻🙌🏻
Marta K.
Opinia Booksy
To był mój pierwszy masaż sportowy. Pan Łukasz wykazał się pełnym profesjonalizmem, kulturą oraz super podejściem do klienta. Przyjemne odprężenie oraz ulga już po pierwszej wizycie. Dziękuję! ☺️
Rafał Z
Opinia Booksy
Najlepszy gabinet masażu w Gdyni👍Polecam w 100%! Wszystko tak jak powinno być w każdym salonie, przyjemna atmosfera i przede wszystkim profesjonalny masaż. Kasia to świetna masażystka 🌸Dziękuję i umawiam się na kolejny masaż!
Karolina Z.
Opinia Booksy
5/5

Rezerwacje telefoniczne