Kontakt

Napisz lub zadzwoń odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

Email

kontakt@formagdynia.pl

Telefon

+48 884 08 08 82

TWOJA FORMA CZEKA!

Odwiedż nas już dziś!

Lub napisz, określ Swoje oczekiwania, 

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu do 24/h

Studio treningu personalnego i grupowego FORMA

ul. Partyzantów 33, Gdynia

często zadawane pytania

Tak, oczywiście posiadamy nowoczesną klimatyzację tak,  aby warunki treningów były optymalne. Posiadamy również własną kameralną przestrzeń rekreacyjną „na zewnątrz” dzięki której na pewno poczujesz się jeszcze bardziej komfortowo.

Koszta Treningów personalnych są zgodne z obowiązującymi CENNIKAMI

Jeżeli zdecydujesz się na zakup treningów w pakietach (płatnych z góry, jednorazowo, za cały okres), otrzymasz również stosowny rabat.

Odpowiednie przygotowanie do treningu zwiększa szanse na lepsze efekty. Ponadto udowodniono, że sam ubiór wpływa pozytywnie na wydajność i samopoczucie podczas ćwiczeń.

-Wygodny strój sportowy, nie zbyt luźny tak, aby trener mógł korygować błędne ustawienie ciała. Strój  nie powinien również krępować ruchów.

 Ręcznik 

-Wygodne obuwie sportowe, bez zbyt miękkiej podeszwy. Buty do biegania nie będą najlepszym rozwiązaniem na siłowni. 

-Woda? Nie potrzebujesz do woli korzystaj z naszego dystrybutora, że świeżo przefiltrowaną i schłodzoną wodą.

Czas trwania treningu to 55 minut, najlepiej pojawić się chwilę wcześniej przed umówioną godziną tak aby zdążyć się przebrać.

Współpraca z trenerem personalnym wiąże się z optymalizacją wszystkich działań w taki sposób, aby klient mógł zrealizować swój cel w sposób możliwie najszybszy, bezpieczny i trwały.

Dlatego tam gdzie tylko będzie to możliwe, Twoje cele zostaną połączone i będą realizowane równolegle. Tam gdzie nie będzie takiej możliwości, będą realizowane po kolei. Jeśli Twój cel treningowy jest dosyć złożony, może zostać dodatkowo podzielony na mniejsze cele, które realizowane będą etapami.

Jeden lub dwa treningi w tygodniu będą zawsze lepszym rozwiązaniem niż całkowity brak treningów. Jednak przy takiej częstotliwości nie należy spodziewać się zadziwiających wyników.

Przy jednym lub dwóch treningach tygodniowo na pewno poprawie ulegnie zdrowie i kondycja, jednak aby móc zauważyć zmiany w organizmie „gołym okiem”, częstotliwość treningów powinna być nieco większa. W zależności od celu treningowego optymalnym rozwiązaniem dla osób początkujących będą trzy lub cztery treningi w tygodniu.

Na aktywność fizyczną nigdy nie jest za późno. Po przekroczeniu 30, 40-tki wciąż masz wystarczająco dużo czasu, aby zbudować wymarzoną sylwetkę, a przy okazji zadbać także o zdrowie, zanim wiek zacznie odciskać swoje piętno. Jeżeli jesteś w dojrzałym wieku, a ostatnią aktywnością fizyczną były zajęcia WF-u w szkole średniej, powinieneś/powinnaś przed rozpoczęciem regularnych treningów zasięgnąć porady lekarza i przeprowadzić podstawowe badania pod kątem wykrycia ew. schorzeń, które mogłyby stanowić jakiekolwiek zagrożenie dla zdrowia lub życia.

Współpraca z trenerem personalnym różni się od pracy grupowej (a nawet od pracy samodzielnej), głównie tym że trener osobisty potrafi dopasować intensywność treningów, rodzaje ćwiczeń i stosowane metody treningowe w sposób optymalny do stopnia zaawansowania i do możliwości osoby podejmującej taką współpracę. 

Każdy trening, który z Tobą przeprowadzą nasi trenerzy  będzie więc na tyle intensywny, abyś po pierwsze, był(a) w stanie go wykonać, po drugie, uczynił(a) to bez uszczerbku na zdrowiu, i wreszcie po trzecie, byś w dłuższej perspektywie czasu był(a) w stanie czynić postępy gwarantujące osiągnięcie zamierzonego celu treningowego.

Oczywiście, po wielu urazach wskazana jest wręcz aktywność fizyczna. Jednak przed rozpoczęciem współpracy z trenerem osobistym należy zasięgnąć porady u lekarza. Jeżeli nie ma przeciwwskazań lekarskich co do podjęcia aktywności fizycznej, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli rozpocząć regularne treningi i realizować cele.
Na pierwszym spotkaniu wypelnisz szczegółowy formularz medyczny. Należy zgłosić w nim wszystkie uwagi o swoich dolegliwościach, kontuzjach i przeciwwskazaniach.
Przygotowując plan treningowy dla Ciebie, wezmę pod uwagę ew. ograniczenia wynikające z przebytych urazów i wszystkie zalecenia lekarza.

Czas współpracy z trenerem osobistym jest ściśle związany z celem treningowym klienta, jego motywacją do pracy, ilością wolnego czasu, możliwościami finansowymi itp.

Niektórzy klienci decydują się też (i to wcale nie rzadko) na stałą współpracę, trwającą latam. Tak naprawdę to Ty sam(a) decydujesz, ile czasu ma trwać taka współpraca.

Oczywiście, trening personalny ze względy na indywidualne podejście jest najskuteczniejszą formą treningów, aczkolwiek mając na uwadze fakt iż nie każdy może pozwolić sobie na takie wydatki, wprowadziliśmy do naszej oferty również treningi grupowe w kameralnych 6 osobowych grupach. Koszt treningów grupowych jest zdecydowanie bardziej „przystępny”  Sprawdź CENNIK  już teraz.