Masaż Sportowy

Celem masażu sportowego jest przyśpieszenie regeneracji ciała po intensywnej aktywności fizycznej, odżywienie tkanek oraz zapobieganie przetrenowaniu i przemęczeniu organizmu, które mogą prowadzić do powstawania kontuzji. Ze względu na charakter wykonania ma on również właściwości rozgrzewające i antycellulitowe.

Jakie daje korzyści?

Kto powinien skorzystać z masażu?

Masaże sportowe są idealne zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem, jak i trenujących od wielu lat. Dla osób przetrenowanych lub tych, które pragną optymalnie przygotować swoje ciało przed planowanym wysiłkiem fizycznym. Jesteś przed ważnymi dla siebie zawodami? W takim razie skorzystaj z profesjonalnych masaży sportowych wykonywanych w naszym salonie.

Masaż Sportowy
[55 min]

170 zł

Masaż Sportowy
[pakiet 4 zabiegów]

600 zł

KLIENCI O NAS

Sesja KOBIDO była cudowna. Oprócz intensywnego masażu, Kasia zadbała o dobrej jakości kosmetyki dostosowane do mojej wrażliwej cery. ☺️ To był czas dla mnie, relaksacyjna muzyka sprawiła, że na moment mogłam odpłynąć. NA PEWNO WRÓCĘ 👍🏻🙌🏻
Marta K.
Opinia Booksy
To był mój pierwszy masaż sportowy. Pan Łukasz wykazał się pełnym profesjonalizmem, kulturą oraz super podejściem do klienta. Przyjemne odprężenie oraz ulga już po pierwszej wizycie. Dziękuję! ☺️
Rafał Z
Opinia Booksy
Najlepszy gabinet masażu w Gdyni👍Polecam w 100%! Wszystko tak jak powinno być w każdym salonie, przyjemna atmosfera i przede wszystkim profesjonalny masaż. Kasia to świetna masażystka 🌸Dziękuję i umawiam się na kolejny masaż!
Karolina Z.
Opinia Booksy
5/5

Rezerwacje telefoniczne