O NAS

Studio Treningu personalnego

Nowoczesne studio treningowe

Co znajdziesz w Formie?

Nasze Studio mieści się w centrum Gdyni, zaprojektowane zostało tak, byś w komfortowych warunkach z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i wykwalifikowanych trenerów osiągnął swoje cele.

Jako specjaliści od Treningów Personalnych oferujemy zarówno programy treningowe dla najbardziej wymagających, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze zdrowym stylem życia.

 

Co NAS WYRÓŻNIA

nasi trenerzy personalni

KAMIL

CERTYFIKOWANY TRENER PERSONALNY I EMS, ABSOLWENT AWFiS GDAŃSK, TRENER WIOŚLARSTWA KLASY II, INSTRUKTOR PŁYWANIA ORAZ GIMNASTYKI SPORTOWEJ.

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w wioślarstwie. Członek kadry narodowej i reprezentant Polski w sezonie 2013. Cały czas poszerza swoją wiedzę z zakresu aktywności fizycznej biorąc udział w różnych szkoleniach. Po zakończeniu ponad dziesięcioletniej przygody ze sportem wyczynowym dzieli się swoim doświadczeniem z innymi. Bezpieczeństwo na treningach i indywidualne podejście do każdego podopiecznego to priorytety w jego pracy.

ALEKSANDRA

Zawodniczka piłki ręcznej pierwszoligowego zespołu SPR Gdynia. Trzykrotna brązowa medalistka Mistrzostw Polski.

Absolwentka dietetyki klinicznej Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Sport to jej pasja, bez której nie wyobraża sobie życia dlatego po za pracą cały czas doskonali swoją bardzo szeroką już wiedzę. Praca ze specjalistami z zakresu przygotowania motorycznego, pozwoliła jej zdobyć duże doświadczenie w pracy nad biomechaniką ciała człowieka.

MATEUSZ

CERTYFIKOWANY TRENER FUNKCJONALNY I EMS, INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ, CERTYFIKOWANY DORADCA SUPLEMENTACYJNY.

Były piłkarz. Pasjonat kulturystyki, zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia.  Na temat prawidłowych nawyków żywieniowych, zdrowego odżywiania jak i samych diet jest istną skarbnicą wiedzy co potwierdzają  jego podopieczni jak i ukończone studia podyplomowe z dietetyki. Ma duże doświadczenie w pracy z osobami z różnymi schorzeniami lub po urazach. Dąży do osiągnięcia wyznaczonych celów swoich podopiecznych, oraz pragnie być ich receptą na sukces.

PAULINA

ABSOLWENTKA UM W GDAŃSKU KIERUNEK FIZJOTERIAPIA, CERTYFIKOWANY INSTRUKTOR FITNESS

Problemy z własna postawą przerodziły się w czystą ciekawość, jakie możliwości naprawy ma ludzkie ciało. Po latach sprawdzenia na sobie licznych metod fizjoterapii i ruchu, przerodziły się one
z pasji w zawód. Od 11 lat priorytetem w pracy jest zwiększenie świadomości ludzi na temat istoty ruchu i aktywności ruchowej. Ich jakoś i zróżnicowana forma są gwarancją zdrowia i sukcesu w postaci zgrabnej sylwetki oraz doskonałego samopoczucia.

ŁUKASZ

CERTYFIKOWANY TRENER SIŁOWY I EMS. PASJONAT SPORTÓW SIŁOWYCH I SZTUK WALKI.

Od 11 lat czynnie uprawiający brazylijską sztukę walki Capoeira. Absolwent studiów anglojęzycznych, które codziennie pozwalają mu uczyć się od najlepszych. Język angielski umożliwia mu pozyskiwanie wiedzy zza oceanu oraz kształcenie się u ekspertów sportów siłowych. Otwarty na nowe pomysły i metody treningowe. Cały czas się rozwija i szkoli u najlepszych: Dmitry Klokov (olimpijskie podnoszenie ciężarów); Christian Thibaudeau (trening siłowy); Patrick Meinart (trening układu nerwowego i żywienie); Adrian Zieliński (olimpijskie podnoszenie ciężarów); Piotr Głuchowski (instruktor kulturystyki); Steve Maxwell (trening z własnym ciężarem ciała oraz mobility).

Kasia

MASAŻYSTKA

Biorę pod uwagę to, że masaż nie tylko wpłynie na Twoje ciało, ale i na psychikę, energię, i umysł. Masuję świadomie i z uwagą, tak abyś odczuł uzdrawiającą moc całego zabiegu. Od najmłodszych lat mam styczność ze sportem, więc wiem, jak ważna jest regeneracja po treningu, zadbanie o rozluźnienie i odpowiednią pracę mięśni, aby zapobiec kontuzjom. Technikę masażu zawsze dobieram do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możesz cieszyć się sprawnym organizmem, a ja satysfakcją z Twojego zadowolenia. W ostatnich latach pracuję również z kobietami, które przychodzą do mnie z problemami takimi, jak : cellulit, obrzęki, zastoje limfatyczne, blizny oraz zmarszczki mimiczne. Specjalizuje się w zabiegach modelujących ciało, masażach terapeutycznych oraz refleksologii stóp. Moja praca to również pasja, dlatego swoją wiedzę i umiejętności poszerzam, biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach i kursach.

POZNAJ NASZĄ OFERTE NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE ORAZ GRUPOWE

Keep you on track

Vestibulum ante ipsum primis sit amet justo elit faucibus orci luctus ultrices posuere cubilia Curae.

Ensure your work out

Vestibulum ante ipsum primis sit amet justo elit faucibus orci luctus ultrices posuere cubilia Curae.

Evaluate your progress

Vestibulum ante ipsum primis sit amet justo elit faucibus orci luctus ultrices posuere cubilia Curae.