O NAS

Studio Forma

Kameralny kompleks sportowo medyczny

Co znajdziesz w Formie?

Nasz kompleks jako jedyny w Gdyni oferuje tak szeroki wachlarz usług z zakresu treningu i wszystkiego co związane z dbaniem o sprawne i zdrowe ciało. Jednocześnie zachowując charakter kameralnego kolektywu ludzi z pasją. Skorzystasz u nas z usług trenerów personalnych lub alternatywy dla klasycznego treningu czyli metody EMS (electrical muscle stimulation). Możesz również wybrać zajęcia w kameralnych grupach aby poprawić swoją mobilność i rozciągnięcie.

Wiemy, że trening to nie wszystko i aby zadbać w pełni o swoje ciało potrzebna jest regeneracja i odpowiednie żywienie. Nasza dietetyczka, przeanalizuje Twoje potrzeby i stworzy odpowiedni plan żywienia skrojony idealnie pod Ciebie. Nasi masażyści zadbają o Twoje zmęczone treningiem i spięte siedzącym trybem życia mięśnie.

nasza kadra

KAMIL

CERTYFIKOWANY TRENER PERSONALNY I EMS, ABSOLWENT AWFiS GDAŃSK, TRENER WIOŚLARSTWA KLASY II, INSTRUKTOR PŁYWANIA ORAZ GIMNASTYKI SPORTOWEJ.

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w wioślarstwie. Członek kadry narodowej i reprezentant Polski w sezonie 2013. Cały czas poszerza swoją wiedzę z zakresu aktywności fizycznej biorąc udział w różnych szkoleniach. Po zakończeniu ponad dziesięcioletniej przygody ze sportem wyczynowym dzieli się swoim doświadczeniem z innymi. Bezpieczeństwo na treningach i indywidualne podejście do każdego podopiecznego to priorytety w jego pracy.

ALEKSANDRA

Zawodniczka piłki ręcznej pierwszoligowego zespołu SPR Gdynia. Trzykrotna brązowa medalistka Mistrzostw Polski.

Absolwentka dietetyki klinicznej Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Sport to jej pasja, bez której nie wyobraża sobie życia dlatego po za pracą cały czas doskonali swoją bardzo szeroką już wiedzę. Praca ze specjalistami z zakresu przygotowania motorycznego, pozwoliła jej zdobyć duże doświadczenie w pracy nad biomechaniką ciała człowieka.

MATEUSZ

CERTYFIKOWANY TRENER FUNKCJONALNY I EMS, SPECJALISTA LECZENIA RUCHEM, DYPLOMOWANY DORADZA ŻYWIENIOWY

Dziesięcioletnie doświadczenie jako trener, oraz liczne szkolenia z zakresu treningu medycznego i funkcjonalnego sprawiło, że ma holistyczną wiedzę z dziedziny leczenia ruchem. Skończone studia podyplomowe z dietetyki pomagają mu w dobrze prawidłowego sposobu żywienia swoich podopiecznych. Zdobytą wiedzę wykorzystuje żeby zadbać zarówno o wygląd i sylwetkę podopiecznego, jak i jego sprawność.  Jego fascynacja sportem rozpoczęła się we wczesnych latach młodzieńczych. Sport nauczył go przed wszystkim wytrwałości, współpracy i dyscypliny. Wiedząc, jak wiele korzyści niesie za sobą aktywny styl życia, stara się zarażać nim swoich podopiecznych .  

Ania

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku

Instruktor fitness i trener personalny. Moją największą pasją od dziecka jest taniec i pływanie. Wulkan pozytywnej energii, którą dzielę się z innymi każdego dnia. Indywidualne podejście sprawia, że skrupulatnie pomagam i odpowiadam na potrzeby najbardziej wymagających.

W treningu moim celem jest połączenie świadomości ciała i umysłu.

ŁUKASZ

CERTYFIKOWANY TRENER SIŁOWY I EMS. PASJONAT SPORTÓW SIŁOWYCH I SZTUK WALKI.

Od 11 lat czynnie uprawiający brazylijską sztukę walki Capoeira. Absolwent studiów anglojęzycznych, które codziennie pozwalają mu uczyć się od najlepszych. Język angielski umożliwia mu pozyskiwanie wiedzy zza oceanu oraz kształcenie się u ekspertów sportów siłowych. Otwarty na nowe pomysły i metody treningowe. Cały czas się rozwija i szkoli u najlepszych: Dmitry Klokov (olimpijskie podnoszenie ciężarów); Christian Thibaudeau (trening siłowy); Patrick Meinart (trening układu nerwowego i żywienie); Adrian Zieliński (olimpijskie podnoszenie ciężarów); Piotr Głuchowski (instruktor kulturystyki); Steve Maxwell (trening z własnym ciężarem ciała oraz mobility).

ŁUKASZ

MASAŻYSTA

Jako masażysta swoją uwagę kieruję na procesy zachodzące na płaszczyźnie zarówno fizycznej jak i psychosomatycznej. Swoje doświadczenie podpieram regularnymi szkoleniami, praktyką oraz wiedzą wschodu i zachodu analizując wewnętrzne i zewnętrzne czynniki wpływające na funkcjonowanie ciała. Aktywny tryb życia  zawsze był dla mnie ważny, a jako tancerz od najmłodszych lat poszerzałem wiedzę w zakresie motoryki i świadomości ciała. W pracy z klientem jestem dokładny, empatyczny i spokojny, dbam o harmonię i zapewniam odpowiednią opiekę. Chętnie doradzę w wyborze masażu aby sprostać Państwa oczekiwaniom i świadomie wpłynąć na lepsze samopoczucie. 

Keep you on track

Vestibulum ante ipsum primis sit amet justo elit faucibus orci luctus ultrices posuere cubilia Curae.

Ensure your work out

Vestibulum ante ipsum primis sit amet justo elit faucibus orci luctus ultrices posuere cubilia Curae.

Evaluate your progress

Vestibulum ante ipsum primis sit amet justo elit faucibus orci luctus ultrices posuere cubilia Curae.