MASAŻ KLASYCZNY

UMIEJĘTNIE PRZEPROWADZONY MASAŻ Klasyczny POZWOLI ZREDUKOWAĆ BÓL, ROZLUŹNIĆ SIĘ I POPRAWIĆ SAMOPOCZUCIE.

Jedna z najpopularniejszych form masażu. Ta forma terapii może być stosowana zarówno w celach leczniczych przy schorzeniach natury ortopedycznej czy też neurologicznej, jak również po to, by pobudzić, rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową.

Stosuje się go przede wszystkim w terapii narządów ruchu. Masaż może być całościowy, masażysta zajmuje się wtedy wszystkimi partiami ciała od stóp, aż po kark. Może też koncentrować się na konkretnej partii ciała np. plecach i karku czy nogach. Prawidłowo wykonany pobudza tkanki, poprawia ukrwienie i przyspiesza procesy regeneracji.

Masaż klasyczny może być stosowany przy wielu schorzeniach i dolegliwościach oraz w procesie regeneracji po intensywnym wysiłku fizycznym.

Kiedy stosować masaż klasyczny?

Jakie korzyści daje masaż klasyczny?

Masaż Klasyczny
[55 min]

140 zł

Masaż Klasyczny
[1h 25 min]

190 zł

KLIENCI O NAS

Sesja KOBIDO była cudowna. Oprócz intensywnego masażu, Kasia zadbała o dobrej jakości kosmetyki dostosowane do mojej wrażliwej cery. ☺️ To był czas dla mnie, relaksacyjna muzyka sprawiła, że na moment mogłam odpłynąć. NA PEWNO WRÓCĘ 👍🏻🙌🏻
Marta K.
Opinia Booksy
To był mój pierwszy masaż sportowy. Pan Łukasz wykazał się pełnym profesjonalizmem, kulturą oraz super podejściem do klienta. Przyjemne odprężenie oraz ulga już po pierwszej wizycie. Dziękuję! ☺️
Rafał Z
Opinia Booksy
Najlepszy gabinet masażu w Gdyni👍Polecam w 100%! Wszystko tak jak powinno być w każdym salonie, przyjemna atmosfera i przede wszystkim profesjonalny masaż. Kasia to świetna masażystka 🌸Dziękuję i umawiam się na kolejny masaż!
Karolina Z.
Opinia Booksy
5/5

Rezerwacje telefoniczne