fbpx

ODKRYJ EMS

Elektrostymulacja mięśni

EMS TRENING POPRZEZ ELEKTRO STYMULACJE MIĘŚNI!

Elektrostymulacja Mięśni. Podczas tradycyjnego treningu, mięśnie są sterowane przez elektryczne sygnały docierające z mózgu. Wyzwalają one skurcz co powoduje ruch. W trakcie treningu ta sama reakcja wyzwalana jest przez zewnętrzne bodźce elektryczne, których mięsień nie odróżnia dzięki czemu i tak się kurczy

  • EMS to trening całego ciała, pozwalający na mocniejsze zaktywowanie mięśni niż w trakcie tradycyjnego treningu przy mniejszym obciążeniu stawów. Impuls może docierać również do głęboko położnych mięśni „core” czyli grup mięśni odpowiedzialnych za stabilizację ciała.
  • Wykonujemy go raz w tygodniu. Trwa on 20 minut, więc jest idealny dla zapracowanych osób. Po około 8-10 tygodniach przygotowania organizmu możemy zwiększyć ilość sesji do 2. Ważne jest zachowanie odstępu minimum 4 dni, żeby zapewnić regenerację, która jest kluczowa w osiąganiu efektów treningowych.
  • Trening EMS wiąże się z dużym obciążeniem metabolicznym organizmu, ponieważ angażuje bardzo dużą ilość masy mięśniowej (pracuje każde włókno mięśnia) Bardzo efektywnie i w krótkim czasie doprowadza do poprawy sprawności fizycznej i wydolności. Często polecany jest dla osób, które mają problemy zdrowotne np. są po operacji i nie mogą wykonywać wszystkich ćwiczeń ze względu na obciążenie stawów.
  • Można go porównać do metody HIIT( high intensity interval training), której niektórzy nie chcą wykonywać, ponieważ mimo skuteczności występuje przy nim wysokie obciążenie mechaniczne stawów.
  • W trakcie treningu EMS spalamy bardzo dużą ilość kcal. Należy zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu oraz racjonalną dietę poddając się tej metodzie.

KORZYŚCI

PEŁEN TRENING W 20 MINUT!

Szybka redukcja tłuszczu i cellulitu

szybki przyrost masy mięśniowej

DLA KOGO EMS

Trening próbny EMS

49 zł

*29 zł
cena promocyjna!

/W cenę wliczone jest wypożyczenie stroju (niezbędny do przeprowadzenia treningu)
/*Cena promocyjna obowiazuje do odwołania promocji.
Specjalistyczny strój

150 zł

Strój zawierający jony srebra, posiada właściwości antybakteryjne oraz wzmacniające przewodzenie impulsów elektrycznych.

PAKIETY TRENINGÓW EMS

PAKIET MIESIĘCZY
( 4 Treningów )

400 zł

( 100zł trening )
PAKIET KWARTALNY
( 8 Treningów )

760 zł

( 95zł trening )
PAKIET PÓŁROCZNY
( 12 Treningów )

1080 zł

( 90zł trening )