Efektywny trening

w 20 minut

EMS, Trening przyszłości już dziś!

Metoda jeszcze do niedawna dostępna dla zawodowych sportowców i gwiazd już w Twojej okolicy. Wybierz trening EMS i przekonaj się, jak efektywne może być 20 minut treningu.

Połączenie nowoczesnej technologii oraz prostych do wykonania ćwiczeń sprawia, że osiągnięcie wymarzonej sylwetki nigdy nie było takie proste, a jednocześnie tak efektywne.

 

Program treningowy zawsze dostosowany jest do możliwości i potrzeb ćwiczącego, dlatego z treningu EMS korzystać mogą zarówno osoby aktywnie fizycznie, jak i osoby nietrenujące. W Studio Forma ćwiczyć można indywidualnie lub w parze.

Rezerwacje telefoniczne

AKTUALNA PROMOCJA

🌸 Wiosenna promocja w Studio Forma! 🌸

549 zł

399 zł


Zaawansowana technologia EMS czeka na Ciebie w naszym studio, a teraz możesz ją wypróbować w niesamowitej cenie!
Tylko do końca kwietnia, 4 treningi EMS w cenie 399 zł zamiast 549 zł 💪

KORZYŚCI

Sprzęt z atestem medycznym

Kamaralne studio

redukcja masy ciała i cellulitu

Redukcja bólu pleców

Wykwalifikowana kadra

nie obciąża stawów

DLA KOGO trening ems w gdyni?

KLIENCI O NAS

Kameralne studio, profesjonalizm i duża wiedza trenera👌 sam trening super, nastawiona byłam sceptycznie ale już w trakcie treningu zmieniłam zdanie. Intensywny trening w krótkim czasie to jest to ❤️
Joanna S.
Opinia Booksy
Bardzo dobrze zostalam przyjeta. Wszystko klarownie zostało wytłumaczone. Na początku wywiad dotyczący stanu zdrowia, diety i ewentualnych przeciwwskazań. Trening ciekawy... Czuję zmęczenie mięśni 🙂 Polecam
Marta O.
Opinia Booksy
Jestem zachwycona podejściem Oli do klienta - z uśmiechem i mnóstwem energii, ale też kompleksową wiedzą na temat EMS i samego procesu utraty wagi. Sam trening jak najbardziej na plus, już umówiłam się na kolejny 😉
Joanna T
Opinia Booksy
5/5

Rezerwacje telefoniczne

BADANIA na temat skuteczności TRENINGÓW EMS

trening ems w studio forma to doskonały sposób na osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów w krótkim czasie.

Badania na temat treningu EMS przeprowadzane były m.in. przez Uniwersytet w Bayreuth (2002-2003), Uniwersytet Erlangen-Nürnberg (2009), Uniwersytet w Kolonii oraz Klinikę Serca w Bad Oeynhausen (2010). Wszystkie one dowodzą skuteczności treningu w systemie EMS. Co więcej nie wykryły żadnych czynników uszkadzających zdrowie.

trening ems efekty

Wzrost ogólnej siły (w ciągu 6 tygodni)
30%
Wzrost siły mięśni brzucha po 6 tygodniach
67%
Wzrost ogólnej siły (w ciągu 6 tygodni)
30%
Wytrzymałości w treningu dynamicznym po 6 tygodniach
69%
Wzrost siły izometrycznej
9%
Pozytywne efekty kształtowania sylwetki (po 6 tygodniach treningu)
Zauważono u % badanych 87%
Zauważyło znaczne zmniejszenie dolegliwości bólu pleców (po 10 jednostkach treningowych)
Zauważono u % badanych 89%

EMS często zadawane pytania

EMS to trening, który polega na pobudzaniu mięśni szkieletowych  za pomocą impulsów prądu – stałego i zmiennego. Impuls ten pochodzi z elektrod znajdujących  się w kombinezonie, który mamy na sobie, podczas treningu. Dzięki temu trener osobisty może na bieżąco kontrolować pracę mięśni ćwiczącego. Trening EMS umożliwia pracę nad kilkoma partiami mięśniowymi jednocześnie, co znacznie skraca czas ćwiczeń i przyspiesza pożądane efekty.

W zależności od intensywności treningu spalanie kalorii na jednym treningu sesji EMS (około 20 minut) może wynosić od 500 kcal wzwyż.

Oczywiście,  Trening EMS  wywodzi się z fizjoterapii i jest stosowany u pacjentów po urazach i wypadkach. Ponadto pomaga łagodzić bóle i korygować wady postawy.

W stu procentach „tak”. Elektrostymulacja mięśni jest sprawdzoną metodą wykorzystywaną z powodzeniem przez rehabilitantów, fizjoterapeutów oraz trenerów na całym świecie. Według oficjalnych badań EMS nie wpływa negatywnie na zdrowie człowieka. To dlatego, że mięśnie i tak stale współpracują z pomocą naturalnych impulsów elektrycznych. Impulsy elektryczne niskiej częstotliwości wykorzystywane w treningu EMS nie szkodzą również sercu. Oczywiście jak każdy trening, należy wykonywać go pod okiem doświadczonego trenera personalnego.

Niestety nie. Trzeba też pamiętać, że okres połogu rządzi się swoimi prawami i nakłada pewne ograniczenia związane z wysiłkiem fizycznym.  Aczkolwiek już 6-8 tygodni po urodzeniu dziecka metoda ta jest jak najbardziej wskazana. Trening EMS pozwala na dobranie bezpiecznej intensywności wykonywanych ćwiczeń. Jest też zdecydowanie krótszy niż klasyczny trening na siłowni – trwa tylko 20 minut, co pozwala zaoszczędzić tak cenny dla młodej mamy czas.

Niemal każdy –  bez względu na wiek oraz kondycję – może stosować metodę treningów EMS. Trening z wykorzystaniem powyższej technologii jest bardzo prosty i intuicyjny. Trener Personalny zadba o to, by poziom ćwiczeń był dopasowany do potrzeb i możliwości każdego ćwiczącego jak również ich celów, bez względu na jego wcześniejsze doświadczenia ze sportem. Podopieczni studia Treningu Personalnego EMS FORMA mają od 18 – 64 lat.  

Bezwzględnymi przeciwskazaniami do treningu EMS są:
-rozrusznik serca
-ciąża
-choroba nowotworowa

Zgodnie z naszym doświadczeniem ale również głównie z badaniami przeprowadzonymi, na Uniwersytecie Bayreuth, Erlangen w Norymberdze oraz wyższej szkole sportu w Koloni wynikają nie zbite fakty:

– 87% badanych odnotowało pozytywne efekty kształtowania sylwetki już po 6 tygodniach treningów!

– 89% badanych zaobserwowało znacznie mniejsze dolegliwości bólu pleców już po 10 treningach!

– Zauważalnych wzrost ogólnej siły o aż 30% w 6 tygodni.

– Zauważalnych wzrost siły mięśni brzucha o 67% 

– Wzrost wytrzymałości w treningu dynamicznym o 69% po 6 tygodniach.

Aby uzyskać optymalne efekty, wystarczy jedna sesja w tygodniu. Jednak treningi EMS powinny być wykonywane przez dłuższy czas i zawsze regularnie.

Trening wprowadzający EMS

99 zł

/W cenę wliczone jest wypożyczenie stroju (niezbędny do przeprowadzenia treningu)
Trening wprowadzajacy EMS w parze

129 zł

/W cenę wliczone jest wypożyczenie stroju (niezbędny do przeprowadzenia treningu)

PAKIETY TRENINGÓW EMS

PAKIET KWARTALNY
( 8 Treningów )

1000 zł

( 125zł trening )
PAKIET PÓŁROCZNY
( 12 Treningów )

1440 zł

( 120zł trening )
PAKIET PÓŁROCZNY
( 24 Treningów )

2760 zł

( 115zł trening )
PAKIET DLA PARY
( 6 Treningów )

1320 zł

( 110zł trening )